FAQ - Często zadawane pytania

Pytanie: Czy obiekt jest ubezpieczony?

Odpowiedź: Korzystanie z usług Storico Self Storage jest całkowicie bezpieczne. Cała nieruchomość jest ubezpieczona, więc nie musisz obawiać się strat magazynowanych przedmiotów. Jeśli jednak czujesz potrzebę większego zabezpieczenia, nie ma problemu. Dajemy Ci możliwość doubezpieczenia gromadzonych rzeczy za symboliczne kwoty.

Pytanie: Jakie inne usługi oferuje Storico?

Odpowiedź: Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferując usługi dodatkowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wymagania klientów wcale nie muszą ograniczać się wyłącznie do wynajmu powierzchni magazynowych. Dlatego proponujemy szereg usług dodatkowych. Są to:

  • usługi transportowe,
  • usługi przeprowadzkowe,
  • usługi pakowania.

Wystarczy kontaktować się z nami, by poznać warunki współpracy i domówić szczegóły.

Pytanie: Jakich formalności należy dopełnić?

Odpowiedź: Wynajem powierzchni magazynowej związany jest z dopełnieniem kilku formalności. Wystarczą jednak podstawowe dokumenty. Aby podpisać umowę, będzie potrzebny: dowód, prawo jazdy lub paszport. W przypadku wynajmu na potrzeby firm, koniecznością jest dostarczenie także wpisu do ewidencji gospodarczej lub KRS. 
Proces wynajmu zamyka się w zaledwie 3 krokach.

  1. Pierwszym krokiem jest kontakt z Menadżerem Obiektu. Możesz go dokonać kontaktując się telefonicznie, wysyłając wiadomość e-mail lub po prostu  odwiedzając nasz obiekt. W naszym biurze jesteś zawsze mile widziany!
  2. W czasie Twojej pierwszej wizyty, nasz menadżer zaznajomi Cię z obiektem, przedstawi Ci system zabezpieczeń, pomoże dobrać powierzchnię magazynu do Twoich potrzeb oraz przedstawi Ci filozofię naszej firmy.
  3. Trzecim krokiem jest podpisanie umowy oraz wpłacenie kaucji. Formalności ograniczyliśmy do minimum, więc cały proces nie powinien Ci zająć więcej niż 15 minut!

Od teraz możesz już użytkować swój boks! Witamy w Storico!

Pytanie: Jaki jest koszt magazynowania?

Odpowiedź: Koszty są ustalane indywidualnie z każdym naszym klientem. A to dlatego, że każdy ma nieco inne wymagania w zakresie współpracy. Ponoszony koszt to cena czynszu za wynajem. Kwota naliczana jest za każdy miesiąc, a okres rozliczeniowy kończy się wystawieniem faktury. Ceny boksu Self Storage zaczynają się od 240 zł / miesiąc. Przy podpisywaniu umowy należy także wpłacić jednorazową kaucję - kwota to równowartość wynajmu na 1 miesiąc. 

Jeśli jesteś zainteresowany wynajem magazynu ? zadzwoń lub napisz. Z pewnością przedstawimy satysfakcjonującą Ciebie ofertę.

Pytanie: Co możesz przechowywać w magazynach?

Odpowiedź: Rozmiary boksów dostępnych w ofercie Storico Self Storage wahają się w granicach 3-20 m2. Możesz w nich przechowywać właściwie wszystko. Wyjątek stanowią zwierzęta, ludzie, żywność, produkty chemiczne (łatwopalne i toksyczne).

Pytanie: Czym jest Self Storage?

Odpowiedź: Self Storage to samoobsługowe magazyny, które swoje korzenie mają w Stanach Zjednoczonych. Jest to powszechnie użytkowany i popularny sposób, który posiada wielu wielbicieli. Magazyny cechują się faktem, że do ich obsługi nie potrzebujemy specjalnych narzędzi a przede wszystkim nie musimy sugerować się godzinami otwarcia. Dostęp do zgromadzonych przedmiotów jest więc nieograniczony. Można z powierzchni korzystać zarówno w dzień i w nocy. 

Magazyny wynajmowane są na różny okres - w zależności od potrzeb klienta. Minimalny czas trwania umowy to 2 tygodnie.

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności