• Odkryj z nami

  magię self storage

 • Spraw aby Twoja

  przeprowadzka

  była z nami łatwiejsza

 • Zapewnij

  bezpieczne archiwum

  swojej firmie

 • Rozwijaj

  swój biznes z nami

 • Odnajdź przestrzeń

  w swoim domu

Jak to działa ?

Zobacz jak przebiega proces wynajęcia boxu

wybierz swój box

Skontaktuj się z nami i przyjedź na Zwierzchowskiego 19 w Poznaniu. Nasz manager zaznajomi Cię z obiektem, pokaże systemy zabezpieczeń, pomoże dobrać powierzchnię magazynu do Twoich potrzeb oraz przedstawi Ci filozofię naszej firmy. U nas jesteś zawsze mile widziany!

WYNAJMIJ GO

Decydując się na box magazynowy typu self storage sam wybierasz czy umowa będzie na czas określony lub nieokreślony, czy będzie on duży czy mały, czy będziesz korzystać z niego w dzień czy w nocy.

 

zapakuj swoje rzeczy

Jeszcze tylko ten jeden krok i możesz cieszyć się przestrzenią w swoim domu, firmie czy garażu. W zapakowaniu Twoich rzeczy do self storage pomogą Ci dostępne wózki platformo we oraz ręczne wózki paletowe. Teraz masz dostęp do swoich skarbów 24h 7 dni w tygodniu, a gdy Cię nie ma, monitoring oraz ochrona fizyczna czuwają

Co z nami zyskujesz ?

Poznaj z nami zalety self storage
 

Przestrzeń

Bezpieczeństwo

Swobodę

Spokój

Cennik

Wybierz box najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom

 

Dysponujemy powierzchniami od 3,40m2 do 15m2

Rozmiar Powierzchnia Cena
XS 3,40m2 249 zł / mc
S 5m2 343 zł / mc
M 7m2 442 zł / mc
L 10m2 595 zł / mc
XL 15m2 838 zł / mc

* Powyższy cennik przedstawia ceny orientacyjne dla wybranych powierzchni.

Czas

h

dostęp

h

ochrona

h

monitoring

FAQ

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

 

Pytanie 1: Na jaki okres mogę wynająć box?

Odpowiedź: Minimalny okres najmu powierzchni magazynowej to 14 dni.

Najemca decydując się na box magazynowy typu Self Storage sam ustala warunki na jakich opierać się będzie bieżąca współpraca. Podpisując umowę macie Państwo możliwość wyboru aby podpisać umowę na czas nieokreślony jak również określony przy założeniu, że minimalna długość trwania umowy to 14 dni.


Pytanie 2: Kiedy mogę zrezygnować z magazynu? Jaki jest czas wypowiedzenia

Odpowiedź: Boxy typu Self Storage są z reguły wypowiadane przy zachowaniu 7 dniowego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.

Podpisując umowę na box magazynowy typu Self Storage wiążecie się Państwo umową najmu na bazie, której udostępniamy Państwu magazyn. Umowy są podpisywane na podstawie litery prawa obowiązującej w Rzeczypospolitej Polskiej. Podpisując umowę na czas nieokreślony możecie Państwo wypowiedzieć umowę najpóźniej 7 dni przed końcem miesiąca kalendarzowego. W przypadku umowy na czas określony umowa będzie wiążąca do zdefiniowanej w umowie daty.


Pytanie 3:  Jak długo trwa podpisanie umowy?

Odpowiedź: Maksymalny czas podpisania i przekazania magazynu to 20 minut.

Storico Sp. z o.o. ze swojej strony dokłada największych starań aby czas podpisania umowy był jak najkrótszy. Czas ten może się nieznacznie zmienić ze względu na ewentualne zawiłości powstałe podczas podpisywania umowy. Bardzo dobrym sposobem skracającym czas wynajęcia magazynu jest chociażby wcześniejsze przesłanie pełnych danych osoby/firmy, która będzie podpisywała umowę.


Pytanie 4: Co jest potrzebne by podpisać umowę?

Odpowiedź: Do podpisania umowy wystarczą podstawowe dane osoby fizycznej bądź też osoby prawnej (dowód osobisty, paszport, KRS, NIP).

Wynajem powierzchni magazynowej związany jest z dopełnieniem kilku formalności. Wystarczą jednak podstawowe dokumenty. Aby podpisać umowę, będzie potrzebny: dowód, prawo jazdy lub paszport. W przypadku wynajmu na potrzeby firm, koniecznością jest dostarczenie także wpisu do ewidencji gospodarczej lub KRS

Pytanie 1: Na jaki okres mogę wynająć box?

Odpowiedź: Minimalny okres najmy powierzchni magazynowej to 14 dni.

Najemca decydując się na box magazynowy typu Self Storage sam ustala warunki na jakich opierać się będzie bieżąca współpraca. Podpisując umowę macie Państwo możliwość wyboru aby podpisać umowę na czas nieokreślony jak również określony przy założeniu, że minimalna długość trwania umowy to 14 dni.

Pytanie 1:  Czy jest monitoring

Odpowiedź:  Na obiekcie oraz wewnątrz magazynów działają kamery nagrywające obraz 24/7.

Traktując bezpieczeństwo priorytetowo Self Storage Storico wyposażone jest w sieć kamer monitorujących przestrzenie wspólne podczas nieobecności pracowników Storico na obiekcie. Rozciągnięta sieć kamer gwarantuje monitoring magazynów wewnątrz budynku jak również na zewnątrz.


Pytanie 2:  Czy jest ochrona?

Odpowiedź:  Tak. Funkcjonuje ochrona fizyczna na obiekcie 24/7.

Oprócz infrastruktury informatycznej na obiekcie Storico Self Storage służbę w każdy dzień i o każdej porze służbę pełni pracownik zewnętrznej firmy ochroniarskiej służąc pomocą oraz zwiększając bezpieczeństwo. Mają Państwo gwarancje , że wynajmując box magazynowy nad jego bezpieczeństwem zawsze czuwać będzie wykwalifikowana osoba znająca i przestrzegająca procedur bezpieczeństwa.


Pytanie 3:  Czy każdy ma dostęp?

Odpowiedź:  Dostęp do magazynu mają osoby posiadające kartę magnetyczną ( patrz pkt 1 sekcja Bezpieczeństwo) oraz klucz do kłódki.

Osoby postronne nie mające odpowiednich uprawnień i wyposażenia nie są w stanie dostać się i otworzyć box. Zdajemy sobie sprawę, że 1 karta magnetyczna może być w pewnych momentach utrudnieniem dlatego oferujemy możliwość dorobienia dodatkowej karty magnetycznej do Państwa magazynu.

Jeśli natomiast chcecie Państwo przekazać posiadaną kartę osobie trzeciej to wskazane jest przesłanie pisemnego upoważnienia dla wskazanej osoby. Wtedy zarówno administracja jak i ochrona obiektu ma przekonanie , że właściwa osoba obsługuje magazyn.


Pytanie 4:  Czy obiekt jest ubezpieczony?

Odpowiedź:  Cała nieruchomość Storico Self Storage jest ubezpieczona oddzielną polisą na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

Korzystanie z usług Storico Self Storage jest całkowicie bezpieczne. Cała nieruchomość jest ubezpieczona, więc nie musisz obawiać się strat magazynowanych przedmiotów. Jeśli jednak czujesz potrzebę większego zabezpieczenia, nie ma problemu. Dajemy Ci możliwość doubezpieczenia gromadzonych rzeczy zgodnie z deklarowaną wartością mienia. ( patrz pkt 5 sekcja Płatności)

Pytanie 1:  Dla kogo przeznaczone są boxy ?

Odpowiedź:  Boxy magazynowe Self Storage są genialne w swojej prostocie. Przewidziane są praktycznie dla każdej grupy osób. Osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej jak i firmy od samego początku odczują wartość jaką niosą ze sobą te powierzchnie.

Bazując na naszym doświadczeniu oraz analizując przepływ osób/branż w magazynach Self Storage przygotowaliśmy listę podpowiadającą dla kogo taki box może być szczególnie przydatny. Proszę się z nią zapoznać gdyż może jesteście Państwo właśnie w takiej sytuacji: - Dla osób, które wyjeżdżają za granicę
- Dla osób, które nie mają dużego metrażu domowego
- Dla osób, które podejmują się remontu
- Dla osób, które prowadzą wolne zawody jak np. artysta , potrzebujące większej przestrzeni
- Dla osób firm prowadzących działalność np. organizacji przyjęć, imprez okolicznościowych, składujących sprzęt muzyczny
- Dla firm budowlanych, monterów , którzy potrzebują łatwego i szybkiego dostępu do        materiałów,
- Zapaleńców sportowych i osób, które wykonują zajęcia sportowe wymagające specjalnego sprzętu np. narciarstwo, windsurfing, kolarstwo
- Dla osób, które nie chcę rozstać się z ich ulubionymi meblami
- Dla studentów i osób przeprowadzających się,
- Dla firm potrzebujących miejsca do składowania dokumentów czy też stworzenia archiwum,
- Dla sklepów internetowych,


Pytanie 2:  Czego nie można przechowywać?

Odpowiedź:  Rzeczy, które nie są dozwolone w magazynach Self Storage definiuje w dokładny sposób regulamin, który stanowi integralną część umowy.

Mając na uwadzę bezpieczeństwo i komfort użytkowania magazynów należy Pamiętać , że obracają się Państwo w małej lokalnej społeczności w której wymagane jest wzajemne zaufanie aby przechowywane rzeczy były w 100% bezpieczne. Nie tworzymy zakazów po to by były. Na bezpieczeństwo obiektu składa się nie  tylko ochrona 24/7 i systey informatyczne. Za to jak będziemy ze sobą współgrać zależy tylko od nas samych.

Dla ułatwienia, krótki rzut oka na to co powinno być pominięte i raczej zutylizowane w bezpiecznym miejscu podczas gdy odnajdziemy tego typu rzeczy za kanapą czy też w starej szafie.
Co nam się nie przyda?:
- Narkotyki,
- Broń, pociski, materiały wybuchowe,
- Chemikalia,
Materiały radioaktywne
- Odpady oraz materiały niebezpieczne
- Paliwa,
- Toksyczne i łatwopalne materiały,
- Rzeczy łatwo psujące się oraz żywności,
Czyli wszystko co powoduje niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia osób, może grozić uszkodzeniem lub zniszczeniem mienia i wpływa negatywnie na stan przedmiotu najmu i innych pomieszczeń


Pytanie 3:  Co można przechowywać?

Odpowiedź:  Może zabrzmi to banalnie ale przechowywać można wszystkie rzeczy z pominięciem pkt 2 oraz to co zmieści się nam do przedmiotowego boksu.

Żeby nie uśpić Państwa czujności i może żeby lekko zainspirować przedstawiamy spis przedmiotów czy też rzeczy, które idealnie wykorzystują dostępną przestrzeń. Tak zgadza się – PRZESTRZEŃ – bo to nie tylko metry kwadratowe. To kubatura czyni z nich narzędzie poprawiające nasze życie.

Kilka inspiracji:
- Ubrania
- Dekoracje świąteczne,
- Motocykle (bez paliwa w baku), opony
- Sprzęt sportowy i ubrania sezonowe
- Pojazdy śniegowe typu skutery itp.
- Meble, materace
- Wyposażenie ogrodu, narzędzia
- Dokumenty, książki
- Meble biurowe,
- Przedmioty specjalnych zakupów,
- Sprzęt biurowy , elektroniczny, sprzęt AGD
- Rowery, wózki, modele kolekcjonerskie,

 

Pytanie 1:  Czy jest ogrzewanie?

Odpowiedź:  Tak. Wewnątrz zaplecza magazynowego rozciągnięta jest instalacja grzewcza.

W celu zapewnienia odpowiednich warunków w budynku magazynowym Self Storage rozciągnięta jest instalacja grzewcza utrzymująca temperaturę w magazynach na poziomie nie niższym niż 7C. W magazynach w rozmiarach L grzejnik jest standardowym wyposażeniem magazynu.


Pytanie 2:  Czy jest zaplecze socjalne?

Odpowiedź:  Tak. Na obiekcie Self Storage, przy magazynach znajduje się zaplecze socjalne do użytku wspólnego.

Zaplecze sanitarne jest doskonałym elementem uzupełniającym magazyny Self Storage szczególnie dla tych osób i firm, które dla swojej działalności potrzebują mieć oficjalną zgodę Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej.


Pytanie 3:  Jakie są godziny pracy biura

Odpowiedź:  Biuro Self Storage Storico otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.


Pytanie 4:  Gdzie są zlokalizowane magazyny?

Odpowiedź:  Lokalizacja magazynów znajduje się w przemysłowym zagłębiu Poznania przy ul. Zwierzchowskiego 19.

Umiejscowienie magazynów w idealny sposób wkomponowuje  się w przestrzeń i zakres codziennych obowiązków. Miejsce dostępne przed magazynami jak również lokalizacja całości nieruchomości sprawia, że jest to miejsce w łatwy sposób osiągalne z każdego punktu Poznania.

Położenie umożliwia dojazd do autostrady A2 w niecałe 10 minut. Podobnie do centrum i obrzeża miasta


Pytanie 5:  Jaka jest wysokość magazynów?

Odpowiedź:  Wysokość magazynów waha się w przedziale 2,60 do 4,38 m. W celu doprecyzowania dokładnych wymiarów zapraszamy do kontaktu mailowego poprzez formularz kontaktowy bądź telefoniczny.

 

KONTAKT

Gotowy na wynajęcie swojego boxa ?

wyślij zapytanie zadzwoń

tel:+48 530 751 809

Wyślij zapytanie

zapraszamy do kontaktu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.