Biura do wynajęcia

Czy Poznań to miejsce, w którym chcesz rozpocząć działalność? A może przenosisz tu właśnie główną siedzibę albo otwierasz kolejną filię? Nieważne jaki powód przyświeca Ci w poszukiwaniu biura w Poznaniu, ważne jest to, że możemy zaproponować Ci atrakcyjną lokalizację i bardzo nowoczesny biurowiec. Elegancki budynek mieści przestrzenne i komfortowe biura, które można wykorzystać do codziennej pracy, jak i przeprowadzania szkoleń (możliwość podłączenia różnych multimediów), czy spotkań biznesowych. Nowoczesne pomieszczenia aranżujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Teraz Poznań, nie tylko dzięki dobrej infrastrukturze komunikacyjnej, może stać się centrum Twojego działania. Nowoczesne biuro, którego wynajem właśnie Tobie oferujemy, będzie miejscem zarządzania aktywnością firmy w jednym z najbardziej dynamicznych regionów gospodarczych kraju.

Kompleks Storico Business Park to jeden z najbardziej prestiżowych poznańskich adresów. Miejsce to bowiem należy do najważniejszych lokalizacji przemysłowych w Poznaniu. To miejsce lokalizacji wielu firm, które także mogą stać się Twoimi partnerami w działalności biznesowej. Oprócz biur oferta firmy Storico wzbogacona jest jeszcze o magazyny do wynajęcia, parkingi oraz utwardzone place do składowania towaru. Decydując się na nawiązanie współpracy z nami poprzez skorzystanie z biura do wynajęcia możesz pomyśleć o prowadzeniu kompleksowej działalności na terenie Poznania.

Cały kompleks biurowo-magazynowy jest odpowiednio zabezpieczony - monitoring i dozór ochrony odbywa się 24h/dobę przez cały rok. Posiadając indywidualną kartę dostępu będziesz mógł poruszać się po nim bez żadnych przeszkód, kiedy tylko będziesz tego potrzebował. Stwarzamy zatem warunki do swobodnego i dynamicznego działania pod każdym względem.

Czekamy na Ciebie w mieście Poznań! To miejsce, z którego będziesz mógł rozwijać i poszerzać kontakty handlowe oraz relacje o charakterze biznesowym. Dogodna lokalizacja przestrzeni biurowych, jak i zaplecza logistycznego z pewnością usprawni Twoją działalność.

Nasze biura to:

  • pewność
  • komfort
  • wygoda
Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności