Magazyny do wynajęcia

Poszukujesz miejsca na terenie Poznania, w którym będziesz mógł prowadzić działalność biurowo-magazynową?

Takim miejscem z pewnością jest Storico Business Park, które znajduje się w jednej z najlepszych i najważniejszych lokalizacji przemysłowej w mieście Poznań. W nowoczesnym i eleganckim biurowcu mieszczą się komfortowe biura. Każde biuro możemy wyposażyć zgodnie z życzeniem klienta. Może ono być wykorzystywane na potrzeby realizacji obowiązków administracyjnych, jak również do celów szkoleniowych, czy jako miejsce spotkań i rozwijania relacji biznesowych.

Jeśli chciałbyś połączyć prowadzenie biura z magazynem, to zaledwie kilka metrów od biurowca znajdują się powierzchnie magazynowe, które również wynajmujemy. Nasze magazyny to możliwość składowania różnego typu towarów. Panuje tam bowiem stała temperatura, dzięki której przechowywane w nich rzeczy nie są narażone na wilgoć czy działanie zbyt wysokiej lub niskiej temperatury. W wybranym przez siebie magazynie można więc składować dowolne produkty, jak również wykorzystać to miejsce na archiwum i magazynować w nim dokumenty. Magazyny, które udostępniamy mają różny metraż - od 3m2 do 20m2.

Wynajem biur, jak i magazynów dopasowujemy terminowo do działalności oraz zapotrzebowania klientów. Sam więc widzisz, że w naszym kompleksie bez problemu połączysz biuro z magazynem i będziesz mógł prowadzić kompleksową działalność firmową w jednym punkcie tak długo, jak zechcesz.

Storico Business Park Poznań - miejscem najlepszym dla Twojego biznesu!

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności