Storico

Zagracone i przepełnione nadmierną ilością rzeczy mieszkania, biura, garaże już nie muszą być problemem. Z poszukiwań nowych, dogodnych rozwiązań, ułatwiających klientom indywidualnym, jak i biznesowych codzienne przechowywanie różnych przedmiotów, narodziła się propozycja firmy Storico.


Gdy składowanie rzeczy osobistych przekracza możliwości domostwa

Self Storage to nic innego jak nowe rozwiązanie na składowanie rzeczy. Samoobsługowe magazyny są pomysłem, który wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Korzysta z nich bardzo wielu mieszkańców ceniących sobie wygodę, a zarazem szukających bezpiecznego miejsca na ulokowanie  swojego dobytku. Meble, sprzęt sportowy, RTV/AGD, ubrania, obrazy i inne przedmioty codziennego użytku nie muszą już zawadzać w domu czy piwnicy.

Składując je w naszym magazynie rozwiązujesz automatycznie problem nie tylko samego porządku, wolnej przestrzeni, ale również ich bezpiecznego przechowywania. Jeśli więc Poznań, to miasto w którym mieszkasz (lub w jego okolicy) i cierpisz na notoryczny brak miejsca na prywatnym metrażu, to ta propozycja jest właśnie skrojona dla Ciebie!

Jesteśmy bowiem jak krawiec - dopasowujemy się pod problemy klienta i szukamy najlepszych dla niego rozwiązań. Swoje rzeczy osobiste możesz więc przekazać na przechowanie w bardzo bezpieczne miejsce (całodobowy monitoring) i w każdej chwili mieć do nich dostęp (magazyny są otwarte 24/7).

Udostępniamy magazyny różnej wielkości - od małych powierzchni (3 m2) do większych (20 m2).

Atrakcyjne rozwiązanie dla działań firmowych

Biznes Park Storico Poznań jest propozycją dla podmiotów firmowych. To miejsce, w którym znajduje się kompleks budynków specjalnie przystosowanych do tego, aby prowadzić działalność biznesową oraz magazynować tam różnego typu przedmioty.

W eleganckim biurowcu mieszczą się przestronne biura, a wokół magazynów - place utwardzane, na których można składować materiały. Zapewniamy nieograniczony dostęp do tego terenu. Biznes Park bowiem czynny jest przez 7 dni w tygodniu 24 h/dobę.

Gwarantujemy ze swej strony pełne zabezpieczenie - obiekt jest monitorowany przez cały czas. W Biznes Parku w Poznaniu każdy wynajmujący ma indywidualną kartę dostępu, umożliwiającą korzystanie z tego terenu o każdej porze dnia i nocy.   

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności